29 grudnia 2020

Szkolenia dla sprzedawców

Szkolenia dla sprzedawców

Chciałbym zaprosić na dwa szkolenia, które będę miał okazję niedługo poprowadzić, a które są kierowane do sprzedawców, w tym działających w branży e-commerce.

Pierwsze szkolenie odbędzie się 12 stycznia 2021 r., a jego temat to "VAT dla branży e-commerce". Wszelkie informacje szczegółowe znajdują się na stronie szkolenia: https://expertfactory.pl/opis/vat-dla-branzy-e-commerce/

Drugie szkolenie odbędzie się 13 stycznia 2021 r., a jego temat to "Reklamacje - aspekty prawne i podatkowe dla sprzedawców". Więcej informacji o szkoleniu znajduje się na stronie szkolenia: https://expertfactory.pl/opis/reklamacje-aspekty-prawne-i-podatkowe-dla-sprzedawcow/
 
Zachęcam do udziału w szkoleniu i gwarantuję przekazanie profesjonalnej oraz praktycznej wiedzy.

3 komentarze:

  1. Takie szkolenia z pewnością przydadzą się w usprawnieniu procesów sprzedażowych. Warto też wspierać dział handlowy poprzez programy motywacyjne. Mamy wtedy wpływ na zwiększenie efektywności działu sprzedaży i polepszenie zysków.

    OdpowiedzUsuń
  2. Oczywiście warto udać się na takie szkolenie. Jeżeli zajmujemy się branżą ecommerce, czyli sprzedażą w internecie również poświęćmy czas na zgłębienie tajników sprzedaży oraz obsługi klienta. Jeżeli nie posiadamy tak dużej ilości czasu warto pomyśleć o fulfilmencie. Możemy zlecić zewnętrznej firmie obsługę naszych klientów oraz płatności, a nawet magazynowanie i wysyłkę. My wtedy mamy czas na rozwój oferty.

    OdpowiedzUsuń
  3. Dobrze, że istnieją takie szkolenia i jest możliwość rozwoju. W naszej ofercie też umożliwiamy szkolenia dla deweloperów. Rynek deweloperski się rozwija i potrzeba nowych pracowników w tej branży.

    OdpowiedzUsuń

Jeżeli chcesz o coś spytać lub podzielić się swoimi uwagami - pisz śmiało!