O mnie

Czym się zajmuję? Doradzam w rozwiązywaniu problemów prawnych przedsiębiorców związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej w zakresie sprzedaży towarów i usług, tłumaczę zawiłości obowiązujących przepisów, oceniam, jak i wskazuję zagrożenia oraz ryzyka podejmowanych działań. Świadczę również pomoc prawną dla konsumentów oraz osób fizycznych na polu prawa cywilnego oraz rodzinnego. Codziennie poszerzam swoją wiedzę i doświadczenie, tak aby dostarczać sprawdzone i pewne odpowiedzi. Jestem również redaktorem w Wydawnictwie Wiedza i Praktyka, a moje publikacje o tematyce prawniczej można przeczytać na łamach Biuletynu Euro Info (wydawany przez Państwową Agencją Rozwoju i Przedsiębiorczości) i magazynu Allegro (link).


Jeżeli potrzebujesz odpowiedzialnej pomocy prawnej, skontaktuj się ze mną i przedstaw swój problem, a ja postaram się Tobie pomóc:

   Paweł Terpiłowski
tel.: 668 199 698
e-mail: terpilowski.pawel@gmail.com

   Biuro:
Łódź (90-150), ul. Piotrkowska 60, II piętro
(spotkania w biurze po umówieniu terminu)


Kilka słów o mnie:

Nazywam się Paweł Terpiłowski i mieszkam w Łodzi. Jestem absolwentem prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Wiedzę prawniczą zdobywałem w największych łódzkich kancelariach, a także w kancelariach rodzinnych. Prawo jest dla mnie przygodą i wyzwaniem, najbardziej w swojej pracy doceniam moc sprawczą, jaką daje znajomość przepisów i możliwość kształtowania otaczającej rzeczywistości.
 

Impulsem do zainteresowania się prawem był dla mnie "Krótki film o zabijaniu" Krzysztofa Kieślowskiego, którego jestem wielkim fanem. Wolne chwile spędzam oglądając filmy albo na boisku trenując rugby w lokalnej drużynie, a wakacje wykorzystuję na podróże z plecakiem po Europie.
 


Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną:
Kliknij, żeby powiększyć