Kontakt do mnie

Nazywam się Paweł Terpiłowski. Jestem prawnikiem z wyboru i zamiłowania. Impulsem do zainteresowania się prawem był dla mnie "Krótki film o zabijaniu" Krzysztofa Kieślowskiego. Dzięki niemu zrozumiałem, że prawo wywiera na nasze życie wielki wpływ, a wszystkie nasze działania mają swoje konsekwencje moralne i prawne, bardzo często wręcz nieodwracalne. Na co dzień nie zdajemy sobie z tego sprawy, przez co nie zgłębiamy przepisów prawa. Ale przepisy, chociaż możemy ich nie znać, regulują dzisiaj właściwie każdą dziedzinę naszego życia i nie sposób ich lekceważyć, chociaż nierzadko są niezrozumiałe. Dlatego właśnie prowadzę bloga na łamach, którego dzielę się własnym doświadczeniem i wiedzą w dziedzinach prawa, w których się specjalizuję, aby pomagać przedsiębiorcom oraz zwykłym osobom w zrozumieniu i skutecznym stosowaniu przepisów. Bloga odwiedza około 8.000 czytelników miesięcznie, którzy napisali już ponad 700 komentarzy do ponad 100 autorskich artykułów.


Jestem absolwentem prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Wiedzę prawniczą zdobywałem w największych łódzkich kancelariach, a także w kancelariach rodzinnych. Pracowałem również jako autor i redaktor w Wydawnictwie Wiedza i Praktyka, gdzie tworzyłem serwis prawny dla przedsiębiorców oraz wydałem poradnik dotyczący sporządzania umów gospodarczych i opublikowałem wiele artykułów. Obecnie pracuję jako specjalista ds. VAT-u w międzynarodowej korporacji świadczącej usługi BPO. W wolnych chwilach publikuję artykuły, które można przeczytać m. in. na łamach magazynu Allegro oraz Biuletynu Euro Info, trenuję rugby w lokalnej drużynie lub oglądam filmy ulubionych reżyserów, jak np. wspomniany wyżej Krzysztof Kieślowski. 


Jeżeli potrzebujesz odpowiedzialnej pomocy prawnej, skontaktuj się ze mną i przedstaw swój problem, a ja postaram się Tobie pomóc. 


   Paweł Terpiłowski
tel.: 668 199 698
e-mail: terpilowski.pawel@gmail.com
Facebook: @Sprawnie

   Biuro:
Łódź (90-150), ul. Piotrkowska 60, II piętro
(spotkania w biurze po umówieniu terminu)


  

Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną:
Kliknij, żeby powiększyć